Bus chłodnia w naszej ofercie

Bus chłodnia w naszej ofercie

Kolejny nowy furgon w naszej flocie. Tym razem jest to Fiat Ducato z CHŁODNIĄ! To nowość w ofertach wynajmu aut dostawczych. Auto wkrótce dostępne w naszej ofercie. Posiada 3 osobową komfortową kabinę oraz sterowanie parametrami chłodni z kabiny z miejsca kierowcy.

Więcej informacji wkrótce na CarVan4Rent.pl

bus_chlodnia_wynajem (4)

Read More

Nasza flota wzbogaciła się o kolejne Renault Master

Nasza flota wzbogaciła się o kolejne Renault Master

Renault Master to niekwestionowany lider w klasie furgonów. Auto zapewnia świetne osiągi i bardzo niskie zużycie paliwa, w przeciwieństwie od bliźniaczego Fiata Ducato. Dzisiaj trafił do nas kolejny Master w powiększonej wersji z bardzo bogatym wyposażeniem.
Read More

Nowy bogato wyposażony BUS na 5 lecie

Nowy bogato wyposażony BUS na 5 lecie

Z okazji 5lecia działalności naszej wypożyczalni do naszej floty dołączył nowy Renault Master w najbogatszej wersji wyposażenia. Auto oprócz standardowych funkcji w autach CarVan4Rent.pl czyli tempomatu i klimatyzacji posiada jeszcze dodatkowe funkcje uprzyjemniające podróż. Fotel kierowcy wyposażony jest w dodatkową regulację i amortyzację, w tak zwaną „windę” którą można dostosować do wagi kierowcy. Auto posiada wbudowaną nawigację satelitarną sterowaną z konsoli. Bardzo przydatnym dodatkiem przy takim gabarycie pojazdu jest kamera cofania.

 

Pełne wyposażenie pojazdu:

  • – trzy miejsca w kabinie
  • – regulacja fotela kierowcy z amortyzacją zapobiegające wstrząsom (winda)
  • – klimatyzacja
  • – tempomat
  • – nawigacja satelitarna
  • – elektryczne szyby i lusterka
  • – kamera cofania
  • – poduszki powietrzne, ABS, ESP

 

Dzięki takiemu wyposażeniu podróżowanie naszym autem jest przyjemne jak podróżowanie autem osobowym przy zachowaniu pełnej funkcjonalności powiększonego auta dostawczego.

Read More

To już 5 lata wypożyczalni CarVan4Rent.pl

To już 5 lata wypożyczalni CarVan4Rent.pl

Miło nam poinformować, że w te wakacje nasza wypożyczalnia obchodzi 5 lecie swojej działalności. Przez ponad 1800 dni przejechaliśmy z wami setki tysięcy kilometrów w kraju i za granicą. Nasze auta dzielnie pokonywały kolejne wyzwania. Jesteśmy gotowi na kolejne lata, zapraszamy do CarVan4Rent.pl

5 lat CarVan4Rent.pl

5 lat CarVan4Rent.pl

Teraz wypożyczysz 24h – 7 dni w tygodniu

Teraz wypożyczysz 24h – 7 dni w tygodniu

Wychodząc na zapotrzebowanie naszych klientów naszą ofertę poszerzyliśmy o możliwość wypożyczenia busa lub auto lawety w każdej chwili czyli przez 24h 7 dni w tygodniu.

Wiemy że są różne sytuacje życiowe i czasem potrzebny jest samochód dostawczy lub holownik w nocy, weekend czy w Święta. Dlatego zapiszcie sobie nasz numer telefonu i dzwońce w nagłych przypadkach.

 

Zadzwoń do nas:  605 28 76 25 – kontakt 24h – 7dni w tygodniu

ul. Przesmyckiego 15 | Piaseczno

Wynajem już od 40zł netto

Wynajem już od 40zł netto

Nowość w naszej ofercie. Wynajem już od 40zł netto. Zarówno dla Busa jak i autolawety. Nie ma konieczności wynajmowania pojazdów na cały dzień. Idealne rozwiązanie na szybkie odbiór towaru lub transport samochodów osobowych. Zadzwoń i zarezerwuj auto na wybrany dzień i godzinę.

Cena tyczy się wynajmu za 1 godzinę. Nie trzeba płacić pełnej stawki dniowej jeśli potrzebujesz auta tylko na chwilę. Stawka tyczy się wszystkich aut.

Alan Mistrzem SuperNationals 2015 !!

Alan Mistrzem SuperNationals 2015 !!

Alan Wiśniewski na jedną rundę przed końcem sezonu zapewnił sobie tytuł najlepszego w kraju kierowcy SuperNationals 2015. Nasz młody zawodnik zaliczył fantastyczny sezon przy bardzo wysokim poziomie konkurencji przez wszystkie eliminacje. Tym bardziej gratulujemy zwycięstwa i gratulujemy rywalom wspaniałego widowiska jakie wspólnie stworzyli podczas Rallycross Cup 2015. Kropką nad „i” była finałowa runda w Toruniu gdzie mimo drobnych problemów na torze Alanowi udało się przypieczętować tytuł zwycięstwem w VI rundzie Rallycross Cup.

Alan Wiśniewski:  Finałowa runda nie do końca przebiegała po mojej myśli, już po badaniu technicznym doszło do awarii drążka skrzyni biegów. Na szczęście serwis stanął na wysokość zadania i usunął tą awarię. Wszystkie kwalifikacje przebiegały prawidłowo lecz w pół finale złapałem gumę.  W finale walczyłem z pod sterownością mojego samochodu z powodu opon które traciły przyczepność.. Po błędzie Pawła rundę finałową ukończyłem na pierwszym miejscu. Chciałbym bardzo podziękować wspaniałym kibicom i zawodnikom za udany sezon, oraz firmie Planet Plus za wsparcie w tym sezonie.

Alan kolejny sezon z CarVan4Rent

Alan kolejny sezon z CarVan4Rent

W sezonie 2015 CarVan4Rent.pl będzie ponownie wspierać Alana Wiśniewskiego w sporcie samochodowym. Nasz młody reprezentant wystartuje w pełnym cyklu Rallycross Cup. Alan wystartuje w klasie SuperNationals za kierownicą Citroena Saxo. Pierwsza eliminacja już 30 i 31 maja na torze w Słomczynie koło Grójca. Zapraszamy do kibicowania.

Kalendarz Rallycross Cup 2015:

I i II runda 30-31.V.2015 tor Słomczyn
III runda 13-14.VI.2015 Lausitzring (Niemcy)
IV runda 11-12.VII.2015 tor Vilkyčiai (Litwa)
V i VI runda 26-27.IX.2015 tor Toruń
VII i VIII runda 10-11.X.2015 tor Toruń

 

Alan w barwach CarVan4Rent.pl

Alan w barwach CarVan4Rent.pl

W sezonie 2014 CarVan4Rent.pl pozostaje w sporcie motorowym. Barwy naszej firmy będzie reprezentował Alan Wiśniewski podczas wyścigów samochodowych Rallycross Cup. Alan wystartuje za kierownicą Citroena Saxo VTS w klasie SuperNationals. Ma już za sobą pierwszy start na Litwie na torze Vilkyciai gdzie odbyła się pierwsza runda Rallycross Cup. Przy okazji była to także eliminacja Rallycross European Challenge. Wynik był bardzo dobry, Alan wywalczył czwartą pozycję i zdobył pierwsze punkty do klasyfikacji sezonu.

Przed nami główna część Rallycross czyli podwójne rundy w Toruniu oraz w Słomczynie. Na pierwszy start w kraju zapraszamy na początku sierpnia w Toruniu.

Sukcesy w sporcie

Sukcesy w sporcie

Podczas VI rundy Rallycross Cup w Toruniu, reprezentujący barwy wypożyczalni CarVan4 Rent – Alan Wiśniewski, wywalczył trzecie miejsce w klasie SuperNational. A podczas finałowej – VII rundy, uplasował się na czwartym miejscu. Alan jest dopiero na początku swojej kariery w sporcie motorowym, tym bardziej cieszy fakt, że już w pierwszym roku startów jest w stanie wywalczyć podium.

Alan startuje w klasie SuperNational w Peugeocie 106. Ta klasa jest najliczniejszą i najbardziej kontaktową w całym cyklu Rallycross Cup.